kurier
Logistyka

Tani kurier – porównanie opcji niskokosztowych kurierów – który wybrać?

Nikt nie lubi przepłacać, co dotyczy każdego aspektu życia. Dlatego też nie inaczej ma się rzecz z przesyłkami kurierskimi. W chwili obecnej funkcjonuje na rynku kilkadziesiąt firm świadczących usługi tego typu, łatwo więc zgubić się w ich cennikach oraz możliwościach. Aby uniknąć Twojego przepłacania, powstała platforma GlobKurier – jest to miejsce, w którym możesz za pomocą zaledwie jednego kliknięcia porównać oferty wszystkich i wybrać z nich najbardziej korzystną cenowo.

Ale dzięki nam nie tylko zorientujesz się, który tani kurier najlepiej odpowiada Twoim potrzebom – jeśli założysz swoje konto, możesz także liczyć na atrakcyjne rabaty. Z możliwości naszej platformy mogą korzystać zarówno osoby prywatne, jak również firmy, dla których mamy szereg atrakcyjnych rozwiązań.

Jak znaleźć taniego kuriera?

Jeśli myślisz o wysyłce kurierskiej, zapewne na myśl przychodzi Ci InPost, kurier DHLkurier DPD czy inna znana na naszym rynku marka. Ręczne porównywanie ich ofert byłoby zajęciem czasochłonnym i wymagającym odwiedzenia strony każdego z przewoźników oraz podawania wszędzie wymiarów przesyłki, którą chcesz nadać. Ale jest szybki sposób na to, aby sprawdzić, u kogo zapłacisz najtaniej – wystarczy skorzystać z naszej platformy!

Po podaniu parametrów przesyłki otrzymasz listę wszystkich przewoźników wraz z cennikiem ich usług oraz uwagami np. co do maksymalnej wagi przesyłki lub oferowanych możliwościach odbioru. Wszystko podane w prosty, przejrzysty sposób – od razu widzisz, jaki jest tani kurier GlobKurier. Z poziomu porównywarki możesz od razu zamówić wybranego kuriera. Szybko, prosto, wygodnie i zawsze najtaniej – tak właśnie działamy.

Ale na tym nie musisz kończyć – jeśli zarejestrujesz swoje konto na naszej platformie i będziesz wyceniać wysyłkę, pojawią się atrakcyjne rabaty, dzięki czemu oferta każdego przewoźnika stanie się jeszcze tańsza! A skoro można zapłacić za usługę mniej, czemu nie skorzystać z takiej możliwości?

Dla użytkowników biznesowych GlobKurier przygotował także szereg dodatkowych rozwiązań, dzięki którym nadawanie paczek kurierskich jest znacznie wygodniejsze. W tym przypadku oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale również i czas. Obydwie te rzeczy możesz poświęcić na rozwijanie swojego biznesu – mniejsze koszty przesyłki pozwolą na atrakcyjniejsze ceny dla Twoich klientów!

Nie tylko ceny, ale i informacje

GlobKurier to nie tylko porównywarka wszystkich ofert kurierskich z Polski, ale także źródło wiedzy na temat poszczególnych firm. Możesz dzięki temu dowiedzieć się o tym, jakie rodzaje usług oferuje kurier DHL, gdzie dostarczy Twoje przesyłki kurier DPD, dlaczego warto korzystać z usług InPost i o wielu innych firmach oferujących transport przedmiotów i towarów. Dla sklepów ecommerce oferujemy również możliwość integracji naszej usługi z Allegro, sklepem online oraz popularnymi platformami sprzedażowymi.

Odkryj świat tanich przesyłek kurierskich – już dzisiaj odwiedź stronę GlobKurier i załóż swoje konto!

Materiał zewnętrzny