Przechowalnia opon

Masz dosyć ciągłego problemu przechowywania opon? A może nie masz na nie miejsca? Czy tak jak wielu naszych klientów mieszkasz w mieszkaniu i obawiasz się, że ktoś okradnie Twój garaż lub piwnicę? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie tego problemu! Auto Strefa w Tarnowskich Górach oferuje przechowywanie opon. Jesteśmy jedną z niewielu firm na terenie Tarnowskich Gór oferującą takie rozwiązanie swoim klientom. Wszystko po to by nie musieli się Państwo martwić o bezpieczeństwo swoich opon i ich stan po przechowywaniu.

To bardzo ważne by opony był przechowywane w przyjaznym dla siebie środowisku. Dlaczego?

Odpowiedź jest prosta. W odpowiednich warunkach przechowywania opony nie stracą swoich właściwości. Wyobraźmy sobie przechowywanie ich „pod chmurką” gdzie guma narażona na promieniowanie UV po czasie sparcieje. To samo tyczy się przechowywania felg. W wilgotnych pomieszczeniach lub na zewnątrz, narażone na niekorzystne warunki atmosferyczne felgi stalowe mogą zacząć zwyczajnie rdzewieć. I oczywiście uszkodzenia mechaniczne. Tych jest wbrew pozorom całkiem sporo. Nie raz klienci poszukują firmy zajmującej się regeneracją felg, ponieważ przechowując je u siebie w garażu „trącili” stojak siłując z rowerem, który potrzebowali wyciągnąć i przypadkiem trącili stojak z felgami. Te spadły i się uszkodziły.

Tutaj właśnie nasza przechowalnia opon będzie idealnym rozwiązaniem.

Opony są przechowywane w odpowiednich warunkach i odpowiednio zabezpieczone by spokojnie poczekać na swoja kolej. Każdy klient może mieć pewność, że jego opony są bezpieczne i nie grozi im kradzież, zagubienie czy uszkodzenie. Dlaczego jeszcze warto przechowywać je u nas? Oferujemy Państwu zmianę opon z letnich na zimowe i odwrotnie bez konieczności przewożenia ich w swoim samochodzie. Wszystko będzie czekało na miejscu! Czy nie jest to praktyczne rozwiązanie? Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Nasi pracownicy z chęcią objaśnią Państwu zasadę działania naszej przechowalni opon w Tarnowskich Górach i odpowiedzą na każde pytanie.

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.