Nowy Citroen C3
Samochody

Nowy Citroen C3 – nowoczesność, styl i komfort w nowym wydaniu  

Citroen jako marka przyzwyczaił nas do tego, że ich poszczególne modele zdecydowanie wyróżniają się na tle konkurencji. Odważny design, nowatorskie rozwiązania, zaawansowane technologie oraz dbałość o komfort i jakość wykonania sprawiają, że Citroen jest wciąż bardzo pożądaną marką wśród szerokiego grona odbiorców. Trudno więc się dziwić, że najnowsza odsłona jednego z najpopularniejszych modeli w historii marki, a dokładnie C3, spowodowała tak duże poruszenie w branży. W dzisiejszym artykule powiemy sobie nieco więcej o mocnych stronach tej nowej propozycji ze stajni Citroena.

Fantastyczny design nowego Citroena C3

Wygląd zewnętrzny od dawna jest mocną stroną samochodów tej marki. Nowy Citroen C3 nie jest tutaj absolutnie żadnym wyjątkiem. Design Citroena C3 jest na swój sposób unikalny, jednak można tutaj spotkać liczne nawiązania do większych braci modelu. Na dużą uwagę zasługuje możliwość szerokiej personalizacji nadwozia, ponieważ kupujący ma do wyboru łącznie 97 wariantów tego, w jaki sposób może wyglądać jego samochód.

Nowe C3 posiada bardzo bogatą gamę kolorów i dodatków, które mogą wpływać na ostateczny wygląd pojazdu. Atrakcyjne odcienie lakierów, bardzo ładne wzory felg, czy ciekawe zabiegi stylistyczne wprowadzone przez projektantów sprawiają, że samochód może podobać się każdemu, kto ceni sobie styl i chce wyróżnić się na drodze.

Oryginalne wnętrze C3

Wiele dzieje się również we wnętrzu nowego modelu Citroena. Jakość użytych do jego budowy materiałów jest teraz jeszcze lepsza, a spasowanie bardziej precyzyjne. Kierowca ma do dyspozycji bardzo bogate wyposażenie, które dostępne jest już nawet w standardzie. O jego komfort dbają rozbudowane systemy elektroniczne, a także fotele Advanced Comfort oraz zawieszenie, które wyznacza trendy w swoim segmencie. Każdy, kto zdecyduje się na zakup nowego Citroena C3, z pewnością będzie zadowolony z walorów, które gwarantuje ten samochód.

Oceniając nowe C3, należy pamiętać, że jest to auto przeznaczone do poruszania się po mieście. Większość kierowców kojarzy ten segment z niewielkimi, trochę ciasnymi i mało komfortowymi pojazdami, które dobrze sprawdzają się wyłącznie na bardzo krótkich odcinkach. Citroen ze swoim nowym modelem stanowczo odcina się od tego trendu i proponuje swoim klientom coś zdecydowanie lepszego.

Dlaczego nowy Citroen C3 to świetny samochód do miasta?

Tak jak wspominaliśmy wcześniej, Citroen C3 jest świetną propozycją dla osób szukających samochodu kompletnego. Jego niewielkie gabaryty sprawiają, że bardzo dobrze radzi sobie na zatłoczonych ulicach i ciasnych parkingach. Funkcjonalne wnętrze pozwala na wykorzystanie przestrzeni w 100%, natomiast oferowana przy tym jakość i komfort sprawiają, że C3 sprawdzi się również na nieco dłuższych trasach.

Jeśli więc szukacie Państwo samochodu nowoczesnego, ciekawie zaprojektowanego, wyróżniającego się z tłumu, a przy tym nastawionego na komfort i odczucia z jazdy, to nowy Citroen C3 może okazać się idealną propozycją na Wasz kolejny samochód.

Materiał zewnętrzny