CZĘŚCI ROWEROWE

Jazda na rowerze to umiejętność, której podobno nigdy się nie zapomina, pamiętać należy jednak również o tym, że jazda- i to nie tylko ta off-roadowa - może zakończyć się nieprzyjemną niespodzianką w postaci usterki. Co najczęściej się psuje w rowerach? Naturalnie najpopularniejsze jest złapanie tak zwanego „kapcia”, czyli przebicie dętki na ostrym kamieniu lub kawałku szkła; ale spotkać nas może również zerwanie się łańcucha lub wyrwanie przerzutek, gdy coś wplącze się pomiędzy przerzutkę a koło. Czasem rower działa bez zarzutu, ale siodełko nie jest dla nas optymalne albo odkupujemy rower wcześniej używany i chcemy wymienić w nim układ hamulcowy lub kasetę. W tych wszystkich, oraz w wielu innych, przypadkach z pomocą przychodzi Auto Strefa w Tarnowskich Górach, gdzie w naszym sklepie stacjonarnym oferujemy Państwu bogaty asortyment części rowerowych. Znajdziecie u nas Państwo najwyższej jakości części zamienne do rowerów wszystkich marek zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci (w tym boczne kółka ułatwiające najmłodszym rozpoczęcie przygody z rowerem). Posiadamy szeroką gamę produktów takich jak amortyzatory, adaptery hamulcowe, bloki do pedałów, przerzutki oraz wszystkiego to, czego potrzebować może ten bardziej i ten mniej doświadczony amator kolarstwa.

Oferujemy szeroki wybór i konkurencyjne ceny.

Nasz zespół zapewnia najwyższą jakość obsługi klienta i fachowe doradztwo przy wyborze części rowerowych. Pieczałowicie dbamy o każdy szczegół tak by jazda na zaopatrywanym u nas rowerze była dla Państwa przyjemnością i przede wszystkim aby była ona bezpieczna! Poza sprzedażą części zamiennych prowadzimy również sprzedaż akcesoriów rowerowych. W naszym asortymencie mamy między innymi oświetlenie, liczniki rowerowe oraz bidony a także różne ozdoby do rowerków dziecięcych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu stacjonarnego przy ulicy Zagórskiej 82 w Tarnowskich Górach. Jesteśmy do Państwa usług od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00-18.00 Zapraszamy!

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.