CZĘŚCI DO SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I DOSTAWCZYCH

Najważniejszym czynnikiem utrzymującym funkcjonalność Twojego samochodu na najwyższym poziomie jest jego reperowanie oraz wymiana części. Niezależnie od tego jak dużo jeździmy, każdego dnia na ulicach eksploatujemy nie tylko opony ale i wiele innych części naszych samochodów. By uniknąć trzeszczenia i skrzypienia, a co najważniejsze by zapewnić bezpieczeństwo kierowcy i podróżnym w naszym serwisie w Tarnowskich Górach prowadzimy sprzedaż części zamiennych oferując przy tym fachowe doradztwo.

Nasza oferta jest zróżnicowana, tak jak zapotrzebowanie klientów, mamy więc w sprzedaży szeroki wybór części nowych i używanych, zamienników oraz części oryginalnych (OEM) zarówno do samochodów osobowych, vanów jak i samochodów dostawczych.

W celu zapewnieniu klientom jak najwyższej jakości usług współpracujemy z serwisami ASO. W naszym asortymencie znajdują się oleje samochodowe (syntetyczne, półsyntetyczne i mineralne) świece (iskrowe, żarowe i zapłonowe) przewody wodne i zapłonowe, klocki, bębny, tarcze i linki hamulcowe oraz wiele innych auto części - amortyzatory, sprzęgła, przewody paliwowe, krzyżaki wału napędowego, części zawieszenie - również dla dostawczaków. Oferujemy filtry dla silnika Twojego samochodu (filtr oleju, paliwa, powietrza) jak i poprawiające komfort jazdy filtry kabinowe (przeciwpyłkowe) polecane szczególnie alergikom i rodzicom małych dzieci. W ofercie mamy również zestawy naprawcze do samodzielnej naprawy opon oraz szeroki wachlarz wyboru bagażników.

Niezależnie od tego czy szukasz drobiazgu jak wycieraczki lub płyn hamulcowy, czy też potrzebujesz wymiany całego kompletu rozrządu skorzystaj z usług naszego sklepu motoryzacyjnego. Zapewniamy profesjonalną obsługę fachowców z dziedziny motoryzacji, która w połączeniu z bogatym, zróżnicowanym asortymentem gwarantuje satysfakcjonujące zakupy zarówno części zamiennych jak i akcesoriów samochodowych. Odwiedź nas i sprawdź, czego potrzebuje Twoje auto. Sklep zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00-18.00

W TEJ KATEGORII ZNAJDZIEJSZ TAKIE CZĘŚCI JAK:
  • Szczęki, klocki, tarcze, bębny, linki i płyny hamulcowe

  • Filtry oleju, paliwa, powietrza, przeciwpyłkowe

  • Amortyzatory

  • Sprzęgła, łożyska i zawieszenia

  • Napinacze, pompy wodne, krzyżaki wału, zestawy naprawcze kół itp.

  • Paski klinowe, rozrządu, klimatyzacji, przewody wodne, paliwa, powietrza, korki paliwa

  • Świece iskrowe i żarowe, przewody zapłonowe, wycieraczki, OLEJE

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.