Auto Strefa Garage

Auto Strefa Garage w Tarnowskich Górach to miejsce, gdzie zespół profesjonalistów z pasją do motoryzacji zadba o to, byś mógł cieszyć się swoim samochodem przez długie lata. Wiemy jak ważna jest należyta konserwacja pojazdów, dlatego nasz niezależny serwis samochodowy oferuje szeroki wachlarz usług naprawczych i wymiany części samochodowych.

Zajmujemy się naprawami samochodów osobowych a także vanów, pickupów, busów i półciężarówek w Tarnowskich Górach.

Świadczymy usługi skrupulatnie, stawiamy na elastyczność tak by w pełni zaspokoić potrzeby klienta. Sprawnie przeprowadzamy zarówno bieżące naprawy eksploatacyjne jak i gruntowne remonty silnika, regeneracje skrzyni biegów i naprawy zawieszenia. W naszym warsztacie oferujemy również wymianę rozrządu. Wykonujemy naprawę oraz regulację układu hamulcowego w samochodach osobowych i nie tylko. W ofercie dla bardziej wymagających klientów mamy zestawy hamulcowe Tarox, EBC oraz Black Diamond. W naszym serwisie kompleksowo zajmujemy się także klimatyzacją w twoim samochodzie, począwszy od sprawdzenia szczelności instalacji, poprzez nabicie czynnikiem chłodniczym aż po naprawy, mające zapewnić Ci komfort swobodnego oddechu czystym powietrzem podczas jazdy.

Zajmujemy się wulkanizacją opon, szybko i sprawnie naprawiamy ich uszkodzenia ponadto prowadzimy przechowalnię opon oraz całych kół, dzięki czemu zaoszczędzisz miejsce we własnym garażu lub na balkonie. Poza klientem indywidualnym chętnie współpracujemy również z klientami flotowymi, dla których przygotowujemy oddzielny cennik. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu!

Pracujemy na wysokiej jakości częściach, oferujemy atrakcyjne ceny. Na życzenie klienta samochód może zostać przez nas odebrany a następnie odstawiony pod wskazany adres na terenie miasta. My zadbamy o bezpieczeństwo i funkcjonalność, Ty ciesz się jazdą! Lubimy Ciebie i Twój samochód!

Zapraszamy: ul. Zagórska 82, Tarnowskie Góry.

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.